ایجاد صفحه و لینک در ویکی پدیا

سایت های ویکی، سایت هایی مقاله محور هستند که در آن کاربران تایید شده با کمک یکدیگر به درج مقالات و یا ویرایش آنها می پردازند، اساس محتوای این سایت ها مطالب و مقالات علمی است که این مقالات نیز باید معتبر بوده و توسط مدیران سایت مورد نظر یا کاربران مسئول بررسی و تایید گردند. اینگونه سایت ها که معروفترین آن ویکی پدیا است اهمیت بالای نزد گوگل و سایر موتورهای جستجو دارند چرا که اساسا مورد توجه کاربران زیادی هستند. در کشور ما کاربران فقط با سایت ویکی پدیا آشنا هستند اما صدها سایت همانند ویکی پدیا وجود دارد که دارای هزاران مقاله معتبر و یا مطالب مفید هستند، برخی توسط استادان و دانشجویان دانشگاه ها راه اندازی و مدیریت می شوند.

بهترین روش استفاده از این ابزار مفید درج لینک سایت در محتوای مقالات ثبت شده است تا هم در دید کاربران باشد و هم به گسترش لینک وب سایت و لینک سازی بیشتر کمک نماید.

ویکی بک لینک، اصطلاحا نوعی بک لینک های دائمی است که در سایت های ویکی مقاله محور، مشابه ویکی پدیا ایجاد می شوند، اکثر سایت های ویکی، بک لینک ها را به صورت تنها نوفالو می پذیرند(ویکی پدیا نیز به همین صورت است) و در برخی هم امکان درج بک لینک ها به صورت دو فالوو وجود دارد.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *